System generalnego wykonawstwa

Zapewniamy kompleksową budowę obiektów przemysłowych, w tym hal przemysłowych pod szeroki wachlarz zastosowań (m.in. hale produkcyjne, magazynowe, rolnicze itp.), dostosowujemy je pod wymagania Inwestora, specyfikę wykonywanej działalności, uwzględniając przy tym wszystkie możliwie najbardziej funkcjonalne rozwiązania.

– Oferujemy realizację obiektów przemysłowych w systemie Generalnego Wykonawstwa lub w formie podwykonawstwa w zależności od potrzeb Inwestora.
– Specjalizujemy się w budowie obiektów przemysłowych w systemie lekkiej obudowy.
– Współpracujemy z najlepszymi w kraju dostawcami płyt warstwowych, czy systemów blach trapezowych i elewacyjnych, dbamy by wszystkie materiały były najwyższej jakości.
– Dostawę i montaż konstrukcji zawsze powierzamy wytwórni posiadającej wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty i oferującej właściwy jakościowo poziom wykonania powłok antykorozyjnych.
– W zakresie dostawy lekkiej obudowy korzystamy z usług firm mogących zapewnić terminową realizację zamówienia, właściwą jakość i serwis.
– Z doświadczenia wiemy, że solidny dobór poddostawców w efekcie przynosi firmie długoletnie korzyści w postaci pozytywnej renomy.
– Oferując kompleksową obsługę bierzemy zawsze pełną odpowiedzialność za przebieg budowy.
– Projektując obiekty przemysłowe przewidujemy możliwość ich rozbudowy – analizujemy i dostosowujemy pod możliwości rozwoju przedsiębiorstwa.
– Uczestniczymy w inwestycji od momentu powstania koncepcji obiektu, poprzez prace projektowe i uzyskanie niezbędnych pozwoleń administracyjnych, budowę (prace ziemne, fundamenty, prace budowlano-montażowe) aż do przekazania obiektu do użytkowania.

Od pomysłu do rozpoczęcia realizacji nowej inwestycji dzieli przedsiębiorcę proces, który związany jest z koniecznością przebrnięcia przez złożone regulacje prawne czy procedury administracyjne. W ramach generalnego wykonawstwa przygotowujemy wszystkie potrzebne szkice, opracowujemy projekty budowlane, pomagamy w zyskaniu niezbędnych map, decyzji, pozwoleń oraz badań. Czuwamy nad stworzeniem spójnej, przemyślanej koncepcji obiektu.
Przebieg procesu inwestycyjnego oraz czas jego trwania zależy od skali, złożoności oraz specyfiki planowanego przedsięwzięcia. Na wszystkich jego etapach służymy Państwu fachową poradą oraz pomocą. Jeśli Inwestor nie ma gotowego zamysłu, mamy opracowane liczne projekty oraz portfolio wykonanych inwestycji, od których możemy zacząć rozwijanie koncepcji. Przemyślana koncepcja i dobrze skomponowany projekt to podstawa udanej inwestycji. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby dzięki sprawdzonym rozwiązaniom i profesjonalnym zespołom podwykonawców wykonać inwestycję na jak najwyższym poziomie.
Projektowanie hal stalowych w systemie „Zaprojektuj i wybuduj” to oszczędność czasu i mniejsze koszty inwestycji. W tej formule odpowiadamy za wszystkie etapy budowy od opracowanie koncepcji inwestora, w tym projekt architektoniczny, stworzenie dokumentacji, uzyskanie wymaganych pozwoleń, kompleksową realizację, aż po oddanie do użytkowania obiektu. Dzięki temu inwestor nie bierze odpowiedzialności za projekt, co redukuje ryzyko związane z roszczeniami z tytułu wadliwej dokumentacji.